Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

XXIV Дефлімпійські ігри 2021

XXIV Дефлімпійські ігри  відбудуться з 5 по 21 грудня 2021 року в Бразилії, в штаті Ріо-Гранде-ду-Сул, в місті Кашіас-ду-Сул.

У штаті Ріо-Гранде-ду-Сул більше одинадцяти мільйонів жителів, що становить приблизно 5,4% населення Бразилії; він найбільш населений у Південному регіоні та 5-й у Бразилії. Населення Ріо-Гранде-ду-Сул - одне з найрізноманітніших, воно складається з нащадків різних етнічних приналежностей, таких як: португальці, німці, італійці, африканці, ліванці, індіанці (корінні жителі), іспанці, поляки та французи. Крім того, Ріо-Гранде-ду-Сул має досвід проведення великих міжнародних заходів. Так само Кашіас-ду-Сул (фото. 1), друге за чисельністю населення в штаті, що має приблизно 510 000 жителів, готовий приймати XXIV Дефлімпійські ігри. Будучи одним із найважливіших метало-механічних центрів Бразилії, муніципалітет Кашіас-ду-Сул виділяється своєю економічною силою, що сприяє наявності великих галузей промисловості та сектору торгівлі та послуг. Крім того, місто має досвід проведення заходів, серед яких традиційний Національний фестиваль винограду, один з найпопулярніших фестивалів у країні, який проводиться кожні два роки, і за 21 день приймає приблизно 500 тисяч відвідувачів.

Фото 1. м.Кашіас-ду-Сул.

Центр проведення XXIV Дефлімпійських ігор - це Університет Кашіас-ду-Сул, який сьогодні займає чільне місце у вищій освіті в Бразилії, будучи 6-м найкращим приватним та громадським закладом, 1-е місце в інноваціях та 9-те в галузі досліджень, згідно з рейтингом Universitário Folha (RUF) 2018. У 2019 році британський журнал Times Higher Education UCS визнав його одним з найкращих університетів у світі, він був партнером держави та федерального уряду у багатьох проектах з розвитку. UCS з моменту створення в 1967 році прагне постійно просувати наукову, технічну та гуманістичну освіту з метою освіти своїх студентів, економічного та соціального розвитку північно-східного регіону Ріо-Гранде-ду-Сул. На даний момент UCS нараховує 20 000 студентів та пропонує 151 бакалаврський курс та дистанційне навчання, що охоплює всі сфери знань. У галузі аспірантури UCS має 29 курсів, 18 магістерських та 11 докторських курсів. Все це робить UCS найбільшим вищим навчальним закладом у штаті Ріо-Гранде-ду-Сул. Університет також має науковий, технологічний та інноваційний парк (TecnoUCS), який сприяє просуванню культури, досліджень, інновацій та підприємництва (фото 2).


Фото 2Університет Кашіас-ду-Сул.

Фото 3. Карта "Університет Кашіас-ду-Сул".

Vila Poliesportiva є органом Центру біологічних та медичних наук. Мета полягає в проведенні, стимулюванні та підтримці навчальних і дослідницьких занять, пов’язаних із спортом, в різних режимах і практиці фізичних навантажень, таких як здоров'я та соціальне забезпечення. Отже, це важливий орган підтримки курсів закладу, особливо в галузі охорони здоров'я. Його діяльність та послуги доступні внутрішній та зовнішній спільноті. Vila Poliesportiva це спортивно-навчальний комплекс на площі понад 20 тис. м², що включає в себе аудиторії, лабораторії, три спортзали (два в тренажерному залі і один у блоці 70), басейн, тенісні корти, легкоатлетичні доріжки, тенісні та дитячі майданчики, майданчики для футбольного поля та волейболу та пляжного футболу. Серед діяльності ми виділяємо програму Олімпійських ігор UCS, мета якої - стимулювати підготовку спортсменів до олімпійських видів спорту, а також партнерство з Інститутом спортивної медицини та прикладних наук руху людини, міждисциплінарним органом, який здійснює дії, спрямовані на спорт з високою продуктивністю та здоров'я населення. Сприяючи досягненню розширення університету, Vila Poliesportiva підтримує декілька спортивних ініціативних шкіл та пропонує внутрішній та зовнішній громаді заняття у своїх тренажерних залах та басейні. Він також підтримує в університеті програми, засновані на персоналі, технічному керівництві та інфраструктурі.


Фото 4. Мультиспортивна база Vila Poliesportiva.

Фото 5. Зали мультиспортивних баз.

Університет Кашіас-ду-Сул (UCS) приймав інші заходи спорту глухих на муніципальному, державному, національному та міжнародному рівнях. Чемпіонати, які вже проходили в Кашіас-ду-Сул:

а) Перші південноамериканські спортивні ігри глухих - Кашіас-ду-Сул - Ріо- Гранде-ду-Сул. Цей захід проходив у місті Кашіас-ду-Сул, штат РС, з 15 по 23 листопада 2014 року. Змагання зібрали глухих спортсменів із 7 країн Південної Америки: Бразилія, Аргентина, Чилі, Колумбія, Еквадор, Венесуела та Уругвай. Було розіграно сім дисциплін: футбол, футзал, баскетбол, волейбол, гандбол, легка атлетика, велосипедний спорт, бадмінтон, плавання, теніс, настільний теніс, пляжний волейбол, дзюдо, карате та шахи. Загалом змагалися майже 700 глухих спортсменів та 170 осіб бразильської делегації;

б) Чемпіонат світу з гандболу серед глухих: ця подія була проведена в липні 2018 року, розраховуючи на участь 9 країн (Бразилія, Камерун, Хорватія, Данія, Еквадор, Гана, Кенія, Росія та Туреччина), 320 глухих спортсменів і транслювалася в 69 країн. Захід проводився виключно у місті Кашіас-ду-Сул при Університеті Кашіас-ду-Сул -UCS.

Декілька разів UCS надавала свою структуру команді Бразилії глухих спортсменів-футзалістів для проведення тренувань, а також бразильським командам з волейболу та гандболу. Слід зазначити, що університет по-різному підтримує глухих, маючи також доступні курси навчання, Курс бразильської мови жестів та програму з бразильської мови жестів та Курс навчання перекладача з бразильської мови жестів. Серед іншого - безліч інших подій для громади глухих.

Додаткова інформація

Географічне розташування.

Як і у всіх інших регіонах Бразилії, у Кашіас-ду-Сул буде чудовий клімат у грудні 2021 року, в південному регіоні більш м'які та сприятливі температури для занять спортом. Клімат Кашіас-ду-Сул океанічний, з відносно жарким літом. Середня температура в муніципалітеті в грудні становить 20 ° C. Виходячи з індексу туризму, найкращий час року для відвідування Кашіас-ду-Сул та проведення заходів - з початку листопада до середини квітня.

Проживання.

Оскільки це туристичний регіон, наше розміщення має широкий вибір варіантів. Ми розраховуємо на 1-5 зіркові готелі, щоб усі люди та їх потреби були задоволені, і, таким чином, можна було також обслуговувати країни з найменшими економічними можливостями. Організаційний комітет надасть учасникам Дефлімпіади 2021 року варіанти проживання, які включатимуть, крім проживання, харчування та транспортування з аеропорту Порто Алегре до Кашіас-ду-Сул, а також в межах муніципалітету. Пакети будуть доступні з січня 2021 року, на офіційному веб-сайті заходу, і бронювання буде зроблено безпосередньо в організаційний комітет, а також оплата пакетів, щоб не допустити підвищення цін в готелях-партнерах.

Медичні послуги.

Університет Кашіас-ду-Сул (UCS) має у своєму закладі лікарню, лікарню Гераль, яка надає безкоштовну допомогу. Це національний довідник у сфері охорони здоров’я та сертифікований Національною організацією з акредитації (ONA) за досконалість в управлінні, заснований на оцінці ефективності адміністративних процесів та обслуговування пацієнтів. Це гарантує якість та безпеку у догляді. Лікарня Гераль також сертифікована COREN / RS як орієнтир у службі медсестер в Серра-Гауча. UCS також має медичну клініку з більш ніж 15 медичними спеціальностями. У місті Кашіас-ду-Сул є ще 5 лікарень, які також посилаються на якість наданих послуг, а саме: лікарня Помпея, Лікарня Сауде, Лікарня до Кіркуло, Лікарня Вірві Рамос та Госпітальний комплекс. У муніципалітеті функціонує 49 базових оздоровчих відділень та 2 медпункти швидкої допомоги з абсолютно безкоштовними послугами. У Фарупільї, сусідньому муніципалітеті, ми розраховуємо на лікарню Beneficente São Carlos, а у Флорес да Кунья - на лікарню Beneficente Nossa Senhora de Fátima. У Бенто Гонсалвеса є три лікарні: Такчіні, Галасси та Сінга-Хункейра. Таким чином, 11 лікарень навколо Кашіас-ду-Сул будуть доступні під час заходу для будь-яких потреб.

Коронавірус.

Що стосується пандемії, то штат Ріо-Гранде-ду-Сул, а також місто Кашіас-ду-Сул перебувають у контрольованій ситуації і в нашому місті зареєстровано мало випадків, оскільки урядом було вжито декілька дій щодо запобігання поширенню, що дозволило не створити хаос для здоров’я. Щодо економіки, оскільки це регіон, де населення дуже щільне, вжито заходів. У місті Кашіас-ду-Сул є приблизно 14 великих компаній, які вже виявили зацікавленість у підтримці заходу. Крім того, існують національні, державні та муніципальні закони, які заохочують спортивних та регіональних та державних підприємців. Ми також маємо підтримку Палати промисловості, торгівлі та послуг Кашіас- ду-Сул (CIC), члена ради університетської комісії UCS, яка об'єднує понад 1100 компаній з Кашіас-ду-Сул, які можуть підтримати захід.

Аеропорти.

У Бразилії аеропорт для більшості міжнародних рейсів розташований у Сан-Паулу (Гуарульюс); звідти сполучення з Порто-Алегре та Кашіас-ду-Сул. Якщо ви вирішите приїхати в Порто-Алегре, ви можете легко доїхати автомобільним транспортом до Кашіас- ду-Сул, який знаходиться в 120 км. Також відомо, що з Португалії є прямі рейси до Порто- Алегре.

Офіційний сайт: www.deaflympics2021.com

Офіційний Youtube канал: www.youtube.com

 

 

Social Like
Joomla Plugins