Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

Тренінговий семінар «Activators courses» з гольфу

З 23 по 24 вересня 2020р., в Національному університеті фізичного виховання і спорту України (м.Київ) відбувся тренінговий семінар «Activators courses» з гольфу. Activators courses – це інноваційна навчально-освітня програма від Конфедерації Професійного Гольфу (CPG) та Всеукраїнської Федерації Гольфу, що спрямована на розвиток та популяризацію гольфу в Україні серед молоді та дорослого населення, як виду спорту та способу змістовного дозвілля, через залучення до гри дітей та їх батьків, тренерів, спортсменів з інших видів спорту. Гольф – це гра, що доступна (відкрита) для всіх та кожного без вікових обмежень, не потребує спеціальної фізичної підготовки та доступна для людей з інвалідністю та функціональними обмеженнями.

Серед слухачів були присутні глухі представники з числа членів СФГУ: Олег Ковальчук (м.Київ), Тетяна Біда (м.Київ), Тимофій Цуркан (Харківська область), Ігор Тараненко (Миколаївська область), Олександр Меркулов (Миколаївська область), Марина Меркулова (Миколаївська область), Олександр Макітрук (Одеська область), Георгій Яловега (Полтавська область).

 

На семінарі обговорювались наступні теми:

• Особливості гольфу як виду спорту та його переваги;

• З чого почати вже сьогодні;

• Які знання та навички необхідні активаторам та тренерам для популяризації гольфу;

• Як залучати бажаючих до тренувань;

• Особливості та відмінності навчання гольфу для різних категорій;

• Системна робота: на що звернути увагу;

• Наявні можливості: обладнання, тренувальні бази, освіта.

Спікер заходу Девід Керні – професійний тренер та представник The R&A (організації, що керує гольф-спортом у всьому світі), представник Конфедерації Професійного Гольфу (CPG – The Confederation of Professional Golf), а також представник PGA GB та I Swing тренер (Професійна Асоціація Гольфу Великої Британії та Ірландії), викладач Бірмінгемського університету Великобританії.

Також в спортивному залі були проведені практичні заняття з гольфу.

Девід Керні (тренер) та Вероніка Растворцева (перекладач).


Після завершення курсу всі слухачі отримали сертифікати. 

Social Like