Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

Проєкт «Історія спорту глухих»


З метою сприяння діяльності суб’єктів дефлімпійського руху і спорту глухих в Україні, інформування суспільства щодо розв’язання проблем осіб з інвалідністю у державі та формування позитивного ставлення суспільства до осіб з інвалідністю зі слуху ВГО Спортивна федерація глухих України з жовтня до кінця року реалізує першу частину проєкту «Історія спорту глухих» за підтримкою за рахунок державного бюджету завдяки виграшного конкурсу, який організував Міністерство соціальної політики України.

Виконавці з числа волонтерів, яким небайдужі до історії спорту глухих та технічні представники СФГУ з видів спорту будуть вивчати на семінарах застосування в практиці цифрових технологій протоколів змагань та робити збір фотографій різних змагань та років. Фінальним акордом цього дійства має бути створений цифровий фотоальбом з кожних видів спорту з результатами та фотографій у вигляді презентації.

У підсумку, вся інформація буде опублікована на офіційному сайті СФГУ з наданням доступу кожному користувачеві до вільного перегляду для сприяння вивченню і збереженню історії і традицій спорту глухих України шляхом поширення відповідної освіти і культури.

Social Like