Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

90 років коледжу та відкриття скверу Слави спортсменам-дефлімпійцям

Київському фаховому коледжу прикладних наук (стара назва – Коледж легкої промисловості), одному з провідних навчальних закладів України з підготовки фахівців, вже 90 років.

 

На це свято від СФГУ прибув перший віце-президент Олег Лаврик, який вручив Директору Коледжу Ганні Шуцькій подарунковий сертифікат та Подяку за багаторічне вагоме та всебічне сприяння гармонійного розвитку в освіті, кульурі і спорту студентів-спортсменів з порушенням слуху.


Після привітання поважних гостей, відбулося урочисте відкриття скверу Слави Київським спортсменам-дефлімпійцям. З 1958 року в Коледжі розпочали підготовку осіб з порушеннями слуху, за ці роки в Коледжі здобули освіту понад дві тисячі студентів з інвалідністю, серед яких величезна кількість спортсменів-дефлімпійців, які захищали честь України на багатьох міжнародних змагань. Тільки за останні роки на XXII та XXIII Дефлімпійських іграх студентам Коледжу було здобуто 12 золотих, 11 срібних та 4 бронзових медалей. Сквер знаходиться за адресою: вул. Джона Маккейна 29 перед центральним входом Коледжу. 

 

Social Like