Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

Оголошено переможця конкурсу талісманів 24-х літніх Дефлімпійських ігор 2021

Талісман Куаті (назва тварини: Носуха звичайна) був розроблений 17-річним студентом Езекуелем Беччі з Державної середньої школи Сан-Рафаеля у Флорес-да-Куньї та символізуватиме Дефлімпійські ігри.

Організаційний Комітет 24-ї літніх Дефлімпійських ігор, які відбудуться в 2021 році, і головним штабом якої буде Університет Кашіас-ду-Сул, оголосив у п'ятницю (11 вересня 2020р.) переможця змагань, який визначив талісмана цієї події.

Талісман натхненний Куаті, тварина, пристосована до кількох середовищ існування, від Колумбії до південної Бразилії, і вважається твариною з високою здатністю до адаптації. Капелюх, що супроводжує малюнок, представляє сільськогосподарську культуру регіону Серра-Гауча і є символом виробників винограду. Червоний шарф відноситься до культури Гаучо (скотарі, переважно, мешканці південноамериканських пампасів, Гран-Чако або патагонських степів, що проживають на території бразильського штату Ріу-Гранді-ду-Сул. У Бразилії цей термін використовується до всіх мешканців цього штату).

Ескіз-переможець відповідав усім вимогам до участі, викладеним у публічному повідомленні. Одним з них було те, що він створений від руки, оригінальний, креативний, легко впізнаваний та легко запам’ятовується, представлений, у формі ляльки, союзу культури через спорт. Інше правило визначало, що запропонований талісман повинен бути кольоровим, маючи, обов'язково червоний, синій, жовтий та зелений кольори. Також було необхідно, щоб дизайн не публікувався в ЗМІ і не реєструвався в інших конкурсах.

В якості приза, Езекуель отримав планшет Samsung Galaxy Tab S5e SM-T725L 64GB 4G, а також знижку 30% на будь-який з курсів бакалаврату, запропонованих UCS (крім медицини). Якщо студент зараховується до закладу, він також може брати участь у церемоніях відкриття та закриття заходу, які пройдуть між 05 та 21 грудня 2021.

Талісман буде використовуватися при просуванні міжнародних ігор, що проводяться Міжнародним комітетом спорту глухих (ICSD). У цих іграх, перших в латиноамериканській країні, візьмуть участь понад 100 країн та 4 тисячі глухих спортсменів, які будуть змагатися у 21 виді спорту. Найстаріша мультиспортивна подія після Олімпійських ігор, літня Дефлімпіада глухих проходить раз на чотири роки.

Social Like