Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

Відбулась друга спільна нарада членів правління та технічних представників СФГУ з працівниками та тренерами Українського центру «Інваспорт»


26 лютого 2020 року в приміщенні Міністерства культури, молоді та спорту України відбулась друга спільна нарада членів правління та технічних представників СФГУ з працівниками та тренерами Українського центру «Інваспорт» щодо звітів старших тренерів з видів спорту за підсумками виступів національних збірних команд України у чемпіонатах світу та Європи в 2019 році та стан підготовки і загальної готовності цих команд до участі у міжнародних змаганнях у 2020 році.

Головували на цьому заході президент Спортивної федерації глухих України Л.Касіцький та начальник навчально-спортивного відділу Українського центру Л.Жильцова.


На нараді доповідали старші тренери з літних видів спорту (бадмінтон, боулінг, велоспорт, карате, спортивне орієнтування, плавання, тхеквондо, шашки).

 

Слід зазначити, що кожен звіт затверджувалися на «задовільно» у більшості випадків. Також обговорювались різні питання, що турбували тренерів збірних, а також їх побажання щодо покращення ефективності і якості підготовки команд до наступних змагань. .

Social Like