Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

Навчальний тренінг володінням інформаційними технологіями


У Культурному центрі УТОГ (м. Київ), 23 листопада 2019 року за фінансової підтримки Фонду соціального захисту інвалідів відбувся навчальний семінар на тему «Навчальний тренінг володінням інформаційними технологіями для тренерів-інвалідів по слуху членів, працівників СФГУ» де брали участь 32 осіб.

Мета тренінгу - освоєння сучасних інформаційних технологій, удосконалення навичок роботи з онлайн реєстрацією нового спортсмена з порушеннями слуху для отримання коду допуску у національних змагань, а також відправка звіту технічного представника СФГУ з видів спорту.

Керівник оргкомітету Олег Лаврик привітав учасників тренінгу та відзначив важливість знань та вмінь в галузі новітніх інформаційних технологій. Згодом О. Какуєв, який є фахівцем з ІТ в СФГУ розповів та показав наочними матеріалами присутнім про існуючі інформаційні технології, а саме покрокову онлайн реєстрацію спортсмена на отримання коду допуску. Також вивчили он-лайн заявкок спортсменів на різні змагання.

На підсумок, можна відзначити, що учасники тренінгу отримали корисні теоретичні знання та навички практичного використання в своїй діяльності новітніх методів в галузі ІТ.

Social Like