Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

Семінар для лідерів регіональних осередків СФГУ

Спортивна федерація глухих України 12 та 13 червня 2014 року провела семінар у Навчально-відновлювальному центрі УТОГ, який розташований в мальовничому місці в Пущі Водиці (м. Київ) і куди заздалегідь були запрошені лідери та активісти всіх регіональних осередків СФГУ. Даний захід проводився з метою підвищення кваліфікації та інформативності лідерів і активістів регіональних осередків СФГУ,освоєння ними сучасних методів роботи з відповідними документами.

Порядок денний даного семінару був наступним:

1. Про роботу президента та виконавчого комітету осередку СФГУ, про Положення обласного (міського) осередку СФГУ та структур при них ;

2. Про роботу ревізійної комісії регіонального осередку СФГУ;.

3. Про порядок фінансування заходів та потреб регіональних осередків СФГУ за рахунок коштів СФГУ;

4. Про оформлення заявок на фінансування заходів та потреб осередків СФГУ за рахунок коштів СФГУ;

5. Про річний календарний план спортивних заходів серед осіб з порушеннями слуху;

6. Про оформлення організаційних звітів;

7. Про переходи спортсменів збірних команд України в інший регіональний центр «Інваспорт»;

8. Щодо Положення про Почесного члена СФГУ та порядок оформлення і зміст листа – подання на присвоєння звання Почесного члена СФГУ;

9. Щодо Положення про змагань;

10.Щодо Регламенту про допуск спортсменів до участі у національних змаганнях серед спортсменів з вадами слуху.

Представники Кримського республіканського, міського Севастопольського, Донецького та Луганського регіональних осередків СФГУ не змогли виїхати зі своїх регіонів через зрозумілі причини нестабільної та небезпечної ситуації на місцях, але представники від Волинського (президент Морозюк В.В.), Львівського (президент Булатов М.В.), Миколаївського (президент Карабак О.В.), Рівненського (президент Ажнюк В.В.), Харківського (президент Українець Д.В.) та Хмельницького (президент Адамчук М.С.) регіональних осередків СФГУ були відсутні без пояснення причин з їх боку, що взагалі неприпустимо. Адже крім президента, віце-президента та відповідального секретаря осередку СФГУ є і інші члени виконкому та актив, особи яких змогли б бути на семінарі, отримати та донести членам СФГУ в регіональних осередках інформацію, яка була там надана.

В своєму вступному слові президент Спортивної федерації глухих України Касіцький Леонід Федорович (фото 1.) привітав учасників семінару та проінформував їх про поточний стан справ спортивного та дефлімпійського руху серед спортсменів з порушенням слуху як національного, так і міжнародного рівня. Наголосив на тому, що незважаючи на складні політичну та фінансову стани в Україні, держава через Укрцентр «Інваспорт» та СФГУ все таки знаходить можливість на підготовку та відрядження українських спортсменів з порушенням слуху до участі в значних міжнародних змаганнях.

 Фото 1. Президент СФГУ Л.Ф.Касіцький.

Протягом другої половини дня 12 червня та першої половини дня 13 червня 2014 року доповідачі Лаврик О.А., Гриценко В.С., Кулаков І.П., Мелашенко О.В.,Кулеш М.П. провели лекції по закріпленим темам і відповіли на всі практичні питання учасників семінару (фото 2). Лекції супроводжувалися наочною інформацією – наданими друкованими матеріалами та їх показом шляхом проекції на екран.

Фото 2. Доповідає віце-президент СФГУ О.А.Лаврик.

Також на семінарі була надана важлива інформація про сприяння СФГУ організації у червні-липні 2014 року вступної кампанії на навчання в Національний університет фізичного виховання і спорту України (м. Київ) осіб з порушеннями слуху. При цьому акцентувалася увага, що особам з порушеннями слуху, які отримали повну середню освіту до 2007 року, надається можливість скласти вступні іспити в самому Національному університеті фізичного виховання і спорту України, а інші абітурієнти при поданні пакету документів для вступу повинні надати свої результати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

У рамках проведення семінару всі його учасники змогли поспілкуватися с керівниками Спортивної федерації глухих України та працівниками її секретаріату і отримати вичерпну інформацію на всі свої питання.

Секретаріат СФГУ

 

 

 

 

 

Social Like