Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Повертайтесь з перемогами: збірну урочисто провели на Дефлімпіаду-2019

Уперше Україна відряджає національну збірну в такому потужному складі. У нашій команді 34 спортсмени з 12 регіонів України, які будуть змагатись у п’яти видах спорту: лижні перегони, гірськолижний спорт, керлінг, сноуборд та шахи.

Команду урочисто провели на Ігри 26 листопада. Церемонія проводів відбулася у Києві, в “Pochayna Event Hall” за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України, Національного комітету спорту інвалідів України, Українського центру з фізичної культури і спорту людей з інвалідністю “Інваспорт” і Спортивної федерації глухих України.

Щоб відчути атмосферу, у якій проводжали нашу команду, достатньо побачити ці кадри. Тут були і непідробна радість, і щирі сльози, і надзвичайна гордість за наших спортсменів. Дефлімпійців зворушили звернення мовою жестів посадовців та артистів. Несподіванка - привітання від першої леді Олени Зеленської.

Підтримали наших спортсменів фронтмен гурту “Антитіла” Тарас Тополя, Наталя Могилевська, гурт “KAZKA”, DZIDZIO, Артем Пивоваров та інші артисти і творчі колективи.

За успіхами національної команди слідкуйте на Facebook та веб- сторінках Національного комітету спорту інвалідів України та youtube каналі InvaMedia / Хештег #Дефлімпіада2019/.

Віримо у нашу перемогу!

Відео #BroadcastMediaCenter

Джерело  www.paralympic.org.ua

Відеорепортаж "Проводи національної дефлімпійської збірної України"
Фоторепортаж "Урочисті проводи українських дефлімпійців"
Дивиться фото ТУТ

Social Like
Joomla Plugins