Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Часопис подій участі української команди в 3-му чемпіонаті Європи з маутенбайку

1-й день змагань.

В місті Кірхберг (Австрія) 22 - 29 червня 2014 р. проводиться 3-й чемпіонат Європи з маунтінбайку (гірського велосипедного спорту - МТБ) серед спортсменів з порушеннями слуху. Для українських велосипедистів це друге змагання з МТБ. Вперше команда України в цьому виді спорту взяла участь на чемпіонаті Світу серед глухих в Росії в 2012 році.

З Києва (Україна) до Кірхберга (Австрія) українська делегація їхала на автівці з ночівлею в м. Краків(Польща). А рано - вранці з Кракова вона виїхала через Чехію до Австрії.

Вчора, 23.06.14 р., після обіду команда знайомилася з трасою, де відбудеться гонка. Траса дуже складна: багато крутих підйомів і спусків, численні штучні перешкоди,такі як засипане каміння, колоди дерев. Трасу будували спеціально для чемпіонату світу з МТБ серед здорових спортсменів. Складна траса залишилася без змін. На подібних трасах нечуючі спортсмени ще жодного разу не виступали.

Увечері була урочиста церемонія відкриття чемпіонату Європи з МТБ. На відкритті був присутній мер міста Кірхберг. А сам чемпіонат Європи відкривав президент Спортивної федерації глухих Австрії.

Сьгодні, 24 червня 2014р, буде перше важке випробування для спортсменів біля підніжжя Альп. Українські спортсмени: Іванюта В. О., Сердюк Д. В., Чорноштан І. В., Лаврик А. В. будуть боротися за Перемогу!

 

24.06.2014р.

Далі буде :-).

Мелашенко Дмитро

Social Like