Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки чемпіонату України 2020 з лижних перегонів

З 30 січня по 3 лютого 2020 року на базі західного реабілітаційного спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, який розташований в с. Яворів, Турківського району, Львівської області, відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед глухих спортсменів.

Всього в чемпіонаті брали участь 35 спортсменів з Волині, Київщини, Сумщини, Тернопільщини, Львівщини, Чернігівщини, Івано-Франківщини та м. Києва.

Після першого дня змагань чемпіонату України з лижних перегонів відбулось урочисте відкриття чемпіонату та нагородження за підсумками першого дня. На відкритті були присутні Валерій Сушкевич, тренери збірної України Галина Глазко та Анна Глухих, головний суддя змагань Іван Добрянський та технічний представник Іван Пишняк.

На урочистому відкритті, спортсмени збірної команди лижників - майстри спорту України Єлизавета Нопрієнко (Київська обл.) та Дмитро Мажаєв (Сумська обл.) підняли прапор України.

В.М.Сушкевич особисто привітав всіх присутніх та спортсменів, що брали участь у зимових Дефлімпійських іграх, що проходили з 12 по 21 грудня 2019р. в Італії. 

За результатами змагань Ви можете ознайомитися за посиланням [ЗАВАНТАЖИТИ]

Фоторепортаж

Social Like
Joomla Plugins