Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки чемпіонату України з легкої атлетики | 2020р.


З 23 по 25 лютого 2020 року у м.Суми відбувся чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед глухих спортсменів.

В змаганнях брали участь 65 спортсменів з 15 регіонів. Це трошки менше учасників ніж минулого року внаслідок епідемічних проявів грипу в деяких регіонах країни.


Чемпіонат України пройшов в оновленому легкоатлетичному манежі, в якому були покладені нові якісні покриття для бігових доріжок.

Напередодні нечуючі лідери збірної України, позмагалися в чемпіонаті України серед здорових. Їх виступи можна вважати успішними, так як багатьом вдалося пробитися в півфінальні та фінальні забіги з високими результатами.

На своєму ж чемпіонаті вони виступали додатково в інших видах програми для перевірки витривалості и швидкісних якостей.

Цікавим фактом на змаганні було встановлена нового рекорду України в стрибках в довжину з результатом 5м 84 см. Це зробила молода і прогресуюча спортсменка Юлія Матвієвська з Харківської області.

Змагання стали лакмусовим папірцем для перевірки готовності лідерів і перспективної молоді до важкого сезону цього року, в якому нас очікує молодіжний чемпіонат Європи у Словаччини та чемпіонат світу у Польщі.

 

Фоторепортаж

Представник СФГУ з легкої атлетики

І.Зверинська.

Social Like
Joomla Plugins