Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки Відкритого Кубку Києва 2019 з баскетболу

В рамках проведення Відкритого Кубку Києва з баскетболу серед дітей, чоловіків та ветеранів з вадами слуху 7 грудня 2019 року відбувся турнір з баскетболу серед ветеранів в честь пам'яті першого нечуючого баскетбольного тренера Києва та України, почесного працівника фізичної культури та спорту України М.П. Рибальченко.

 

На змагання з баскетболу приїхали ветерани з Дніпропетровської, Донецької, Чернівецької та Харківської областей, які склали збірну команду регіонів. В різні часи вони були членами збірної команди Української РСР та України, це Стрілець Ю., Гайдамака П., Кожевніков Р., Черкашин О., Неволін Є., Некеров А. На жаль, команда Донецької області на базі міста Маріуполь в останній момент знялась з цих змагань.

Підсумкові результати: 1 місце зайняла команда міста Києва, 2 місце – збірна регіонів, 3 місце – Київська область. На закритті змагань під час нагородження були присутні рідні М. П. Рибальченко, Голова ЦП УТОГ І. Чепчина та Виконавчий директор СФГУ І. Кулаков, які вручили медалі призерам та Кубок переможцю команді Києва.


 

Був складена збірна команда, яка буде виступати в міжнародному турнірі 2020 з баскетболу серед глухих ветеранів у Сараєво (Боснія) та захищати титул чемпіонів 2019.

 

Організатор змагань В.Лаврик.

Social Like