Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки чемпіонату України з бадмінтону | 2020

З 29 вересня по 2 жовтня 2020 року на базі КДЮСШ «Пуша Водиця» (м. Київ, вул. Квітки Цісик, 54) відбулися змагання серед нечуючих спортсменів – Чемпіонат України з бадмінтону, який через пандемію COVID-19 був перенесений з квітня на осінь. Спершу на участь у змаганнях заявлялися 8 регіонів України, але приїхали спортсмени лише 5 регіонів: з Вінницької, Дніпропетровської, Миколаївської, Київської області та міста Київ.

Протягом 4 днів на 4 кортах бадмінтоністи різного рівня, від майстра спорту до молодих перспективних юнаків розігрували нагороди в 5 категоріях: одиночні жіночі та чоловічі категорії, парні жіночі та чоловічі ігри та змішана парна категорія.

Цей чемпіонат безсумнівно можна назвати одним з найцікавіших змагань, оскільки він приніс багато сюрпризів: деякі лідери поступилися місцем молодим, майже всі гравці вели боротьбу за кожне очко, і в такій ситуації важко було передбачити, на чиєму боці опиниться перемога і перемога діставалась найкращим які були психологічно стійкіші і ретельніше підготовлені до ігор. Варто звернути увагу, що на цих змагання серед жінок чемпіонкою стала наймолодша спортсменка з Миколаєва – Черноморова Софія (тренер – А.Кунін). Хоча вона має значний досвід участі в міжнародних змаганнях, як і серед тих, що чують, так і серед нечуючих спортсменів, але її стрімку перемогу багато не змогли передбачити. І цей приклад показує, що бадмінтоном перспективо займатися саме з юних років. Серед чоловіків першість виборов лідерство спортсмен з Дніпропетровської області Петро Такало (тренерка – В.Семенюта), йому було важко в деяких матчах, але досвід і впевненість в тактиці гри допомогли йому здобути звання дев’ятикратного чемпіона України поспіль.

Було приємно, що фінальний день ігор транслювався наживо (лінок на соціальний сторінці FACEBOOK СФГУ). Це стало особливо актуально під час карантинних заходів, коли глядачі і вболівальники не мали змогу подивитися змагання в живу.

Змагання показали що значно виріс рівень майстерності гри спортсменів. Важливу роль у цьому зіграло те, що в останні роки для атлетів створили сприятливі умови для розвитку і покращення майстерності (хороші умови для тренувань, регулярні навчально-тренувальні збори, забезпечення стипендіями для молоді).


До вашої уваги надаємо результати змагань і фотогалерею:

Результати одиночної категорії (чоловіки)

1 місце – Такало Петро (Дніпропетровська обл.);

2 місце – Негар Тарас (Вінницька обл.);

3 місце – Сенічкін Ігор (Вінницька обл.).

Результати одиночної категорії (жінки)

1 місце – Черноморова Софія (Миколаївська обл.);

2 місце – Сафронова Анастасія (м.Київ);

3 місце – Губанова Богдана (м.Київ).

Результати парної категорії (чоловіки)

1 місце – Коваленко Сергій/Дащенко Сергій (Київська обл./ Вінницька обл.);

2 місце – Такало Петро/Циганков Микола (обидва з Дніпропетровської обл.);

3 місце – Сеничкін Ігор/Негар Тарас (обидва з Вінницької обл.).

Результати парної категорії (жінки)

1 місце – Черноморова Софія/Чернецька Кароліна (Миколаївська/ Дніпропетровська);

2 місце – Сафронова Анастасія/ Губанова Богдана (обидва з м.Києва);

3 місце – Ольщевська Юлія/Набіуліна Діана (обидва з Київської обл.).

Результати змішаної категорії

1 місце – Коваленко Сергій/Губанова Богдана (Київська обл./м.Київ );

2 місце – Такало Петро/Черноморова Софія (Дніпропетровська обл./Миколаївська обл.);

3 місце – Негар Тарас/Горобець Іванна (обидва з Вінницької обл.).

>>>ФОТОРЕПОРТАЖ<<<

Вітаємо всіх переможців, призерів та їхніх тренерів, а також тих, хто сприяли розвитку бадмінтону глухих України.

Представниця СФГУ з бадмінтону

М. Лаврик

Social Like