Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки турніру з бадмінтону «JAX FOUNDATION»

 

24-25 січня 2020 року в Києві в одному з найкращих фітнес клубів «Гран-Прі» вперше пройшов Відкритий всеукраїнський турнір з бадмінтону «JAX FOUNDATION» серед спортсменів з інвалідністю зі слуху. Організатори турніру забезпечили незабутніми подарунками всіх учасників, а також солідними призовим фондом, що додало цьому турніру високий статус і привабило учасників не тільки з України, але й з ближнього зарубіжжя. На змагання з’їхалися практично всі найсильніші глухі бадмінтоністи з шести регіонів України – Вінницької, Дніпропетровської, Київської, Миколаївської, Одеської областей та м. Києва, а також спортсмени з Чехії та Туреччини.

 

У перший день – 24 січня – учасники турніру прибули до Києва та провели тренування. Протягом усього наступного дня – 25 січня – проходили змагання, у яких медалі розігрувалися в трьох категоріях – парній чоловічій та жіночій, а також в змішаній категорії. Окрім медалей, усі учасники отримали футболку с логотипом фонду «JAX FOUNDATION», а фіналісти отримали грошові призи: 8 тисяч гривень за 1 місце, 7 тисяч гривень за 2 місце, і по 5 тисяч гривень отримали півфіналісти.

 

Змагання проходили в неперевершеній атмосфері свята, яку слід було бачити і відчувати. Нижче наводимо результати призових місць, а повні технічні результати можна подивитися за посиланням http://www.tournamentsoftware.com, і там також можна ознайомитись з галереєю фотографій цього турніру.

Результати змагань (1-3 місця):

MD (чоловіча пара)

1. Такало Петро/Циганков Микола (Дніпропетровська)

2. Дащенко Сергій/Коваленко Сергій (Вінницька/Київська)

3. Чорний Сергій/Сириця Олексій (Дніпропетровська)

3. Харчук Роман/Сириця Альберт (Одеська/Миколаєвська)

WD (жіноча пара)

1. Чернецька Кароліна/Черноморова Софія (Дніпропетровська/Миколаєвська)

2. Губаньова Богдана /Сафронова Анастасія (м.Київ)

3. Хавлова Яна/ Нейнова Юлія (Чехія)

3. Чорна Анна/Горобець Іванна (Дніпропетровська/Вінницька)

XD (змішана пара)

1. Дащенко Сергій / Горобець Іванна (Вінницька)

2. Такало Петро / Черноморова Софія (Дніпропетровська/Миколаєвська)

3. Негар Тарас/Сафронова Анастасія (Вінницька/м.Київ)

3. Коваленко Сергій /Губанова Богдана (Київська/м.Київ)

За чудову організацію, чітке суддівство та створення незабутніх вражень для усіх учасників та гостей турніру хотілось особливо подякувати фонд "JAX FOUNDATION", фітнес клуб "Гран-Прі" і персонально Елізбару Сарії, Артему Шандибіну, Валерію Бадиці, а також Спортивній федерації глухих України за надання змаганням відкритого міжнародного статусу.

 

Сподіваємось, що цей турнір буде не останнім і започаткує гарну традицію змагань найвищого рівня в Україні!

Фоторепортаж

 

Технічний представник СФГУ з бадмінтону, Лаврик М.

Фотограф О.Лєбєдєв.

 

Social Like
Joomla Plugins